Direktori Staf

Dr. Tengku Khairi Tengku A. Rahman

Ketua Pegawai Eksekutif

Mailing Address

Ketua Pegawai Eksekutif
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (111)

Email: ceo@ypu.com.my

Haji Zulkifli Yunus

Pengurus Kanan Pengurusan Aset Dan Pembiayaan

Mailing Address

Pengurus Kanan Pengurusan Aset Dan Pembiayaan
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (115)

Email: zulkifli@ypu.com.my

Zulaikha Jusoh

Pengurus Kanan Pentadbiran Dan Kewangan

Mailing Address

Pengurus Kanan Pentadbiran Dan Kewangan,
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (110)

Email: zulaikha@ypu.com.my

YM Engku Mohd Hairulnizam Tuan Ahmad

Pengurus Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Pengurus Pembangunan Perniagaan
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (126)

Email: nizam@ypu.com.my

YM T. Ahmad Shabirin Awalludin

Pengurus Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Pengurus Pembangunan Usahawan
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (129)

Email: shabirin@ypu.com.my

Samihah Abd. Rahman

Penolong Pengurus

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (113)

Email: samihah@ypu.com.my

Mazubir Ngah

Penolong Pengurus Korporat

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (133)

Email: zubir@ypu.com.my

Nik Aida Nik Mustapha

Penolong Pengurus

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (117)

Email: aida@ypu.com.my

Zainulhuda Zakaria

Penolong Pengurus Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (132)

Email: zainulhuda@ypu.com.my

Siti Norhajaraesyah Ismail

Penolong Pengurus Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (228)

Email: aesyah@ypu.com.my

Mohd Ayub Sidek

Penolong Pengurus Pengurusan Aset Dan Pembiayaan (Memangku)

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (230)

Email: ayub@ypu.com.my

Mohamed Nor Hasan

Eksekutif Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (134)

Email: mohamednor@ypu.com.my

Wan Embong Wan Yusof

Eksekutif Pengurusan Aset

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (231)

Email: wanembong@ypu.com.my

Rahana Mohd

Eksekutif Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (121)

Email: rahana@ypu.com.my

Zunaidah Mohamad

Eksekutif Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: zunaidah@ypu.com.my

Jamil Muda

Eksekutif Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424

Email: jamil@ypu.com.my

Azree Ali

Eksekutif Teknologi Maklumat

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: azree@ypu.com.my

Nurul Raihana Rosli

Eksekutif Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (229)

Email: nurulraihana@ypu.com.my

Ros Azlina Mohd Puteh

Eksekutif Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (120)

Email: ros@ypu.com.my

Junieyana Anita Ahmad

Eksekutif Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: junieyana@ypu.com.my

Aminuddin Abdullah

Juruteknik

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: amir@ypu.com.my

Asmah Abu Bakar

Penyelia Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (226)

Email: asmah@ypu.com.my

Mazura Mohd Noor

Pembantu Khas Ketua Pegawai Eksekutif

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (103)

Email: zura@ypu.com.my

Wan Mohd Ariffuddin Wan Isa

Penyelia Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (124)

Email: wandin@ypu.com.my

Hajjah Norrizam Abdullah

Pegawai Kerani TiDE

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (124)

Email: norrizam@ypu.com.my

Wan Masliza Wan Ramli

Pegawai Kerani Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: masliza@ypu.com.my

YM Engku Satina Tuan Muzni

Pegawai Kerani Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (118)

Email: satina@ypu.com.my

Zaidah Mukhtar

Pegawai Kerani Pembiayaan

Enche Mohd Dazlam Ambak

Pegawai Kerani Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: dazlam@ypu.com.my

Haiza Bidin

Pegawai Kerani Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (107)

Email: haiza@ypu.com.my

Azahar Abu Bakar

Pegawai Kerani Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: azahar@ypu.com.my

Haslina Hitam

Pegawai Kerani Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: haslina@ypu.com.my

Nor Zumalina Zulkafli

Pegawai Kerani Pengurusan Aset Dan Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424

Email: zumalina@ypu.com.my

Mamat Saperi Mahmud

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: saperi@ypu.com.my

Kamarudin Awang Teh

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: kamarudin@ypu.com.my

Sukri Abu Bakar

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: sukri@ypu.com.my

Mohd Zabidie Mohamad

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: zabidie@ypu.com.my

Ghani Mohamad

Penyelia

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: ghani@ypu.com.my

Hakcipta Terpelihara © YAYASAN PEMBANGUNAN USAHAWAN TERENGGANU 2017 .