Direktori Staf

YBhg. Tuan Haji Mohd Iskandar Bin Muhammad Aziz

YBhg. Tuan Haji Mohd Iskandar Bin Muhammad Aziz

Ketua Pegawai Eksekutif

Mailing Address

Ketua Pegawai Eksekutif,
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (101)

Email: ceo@ypu.com.my

Website: www.ypu.com.my

YBhg. Tuan Haji Zulkifli Bin Yunus

YBhg. Tuan Haji Zulkifli Bin Yunus

Ketua Pegawai Operasi

Mailing Address

Ketua Pegawai Operasi,
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (201)

Email: zulkifli@ypu.com.my

Website: www.ypu.com.my

Zulaikha Binti Jusoh

Zulaikha Binti Jusoh

Pengurus Kanan Kewangan Dan Pengurusan Aset

Mailing Address

Pengurus Kanan Pentadbiran Dan Kewangan,
Bahagian Pentadbiran Dan Kewangan,
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (102)

Email: zulaikha@ypu.com.my

Website: www.ypu.com.my

YM Engku Mohd Hairulnizam Bin Tuan Ahmad

YM Engku Mohd Hairulnizam Bin Tuan Ahmad

Pengurus Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Pengurus Pembangunan Perniagaan,
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (301)

Email: nizam@ypu.com.my

Website: www.ypu.com.my

Samihah Binti Abd. Rahman

Samihah Binti Abd. Rahman

Pengurus Pembangunan Perniagaan Dan Pembiayaan

Mailing Address

Pengurus Pengurusan Aset Dan Pembiayaan,
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (208)

Email: samihah@ypu.com.my

Website: www.ypu.com.my

Mazubir Bin Ngah

Mazubir Bin Ngah

Penolong Pengurus Informasi Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (408)

Email: zubir@ypu.com.my

Nik Aida Binti Nik Mustapha

Nik Aida Binti Nik Mustapha

Penolong Pengurus Korporat

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (103)

Email: aida@ypu.com.my

Zainulhuda Binti Zakaria

Zainulhuda Binti Zakaria

Penolong Pengurus Pentadbiran Dan Sumber Manusia

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (104)

Email: zainulhuda@ypu.com.my

Siti Norhajaraesyah Binti Ismail

Siti Norhajaraesyah Binti Ismail

Penolong Pengurus Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (302)

Email: aesyah@ypu.com.my

Mohd Ayub Bin Sidek

Mohd Ayub Bin Sidek

Penolong Pengurus Pengurusan Aset

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (202)

Email: ayub@ypu.com.my

Suraya Binti Shaari

Suraya Binti Shaari

Penolong Pengurus Pembangunan Produk & SDSI

Contact

Phone: +09 624 2424 (403)

Email: suraya@ypu.com.my

Mohamed Nor Bin Hasan

Mohamed Nor Bin Hasan

Eksekutif Pembangunan Pasaran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (404)

Email: mohamednor@ypu.com.my

Rahana Binti Mohd

Rahana Binti Mohd

Eksekutif Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (204)

Email: rahana@ypu.com.my

Zunaidah Binti Mohamad

Zunaidah Binti Mohamad

Eksekutif Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (105)

Email: zunaidah@ypu.com.my

Azree Bin Ali

Azree Bin Ali

Eksekutif Teknologi Maklumat

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (106)

Email: azree@ypu.com.my

Jamil Bin Muda

Jamil Bin Muda

Eksekutif Pembangunan Usahawan (MSPUT)

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (305)

Email: jamil@ypu.com.my

Nurul Raihana Binti Rosli

Nurul Raihana Binti Rosli

Eksekutif Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (405)

Email: nurulraihana@ypu.com.my

Ros Azlina Binti Mohd Puteh

Ros Azlina Binti Mohd Puteh

Eksekutif Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (303)

Email: ros@ypu.com.my

Junieyana Anita Binti Ahmad

Junieyana Anita Binti Ahmad

Eksekutif Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (107)

Email: junieyana@ypu.com.my

Mohd Mazran Zakaria

Mohd Mazran Zakaria

Eksekutif Latihan DUK

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: mazran@ypu.com.my

Wan Rozilah Wan Ismail

Wan Rozilah Wan Ismail

Eksekutif Pentadbiran DUK

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: rozilah@ypu.com.my

Noor Zilawati Binti Razak

Noor Zilawati Binti Razak

Eksekutif Pembangunan Usahawan (PEUTER)

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +09 624 2424 (306)

Email: zilawati@ypu.com.my

Norzaidi Mohammad

Norzaidi Mohammad

Eksekutif Audit Dalam

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: norzaidi@ypu.com.my

Aminuddin Bin Abdullah

Aminuddin Bin Abdullah

Eksekutif Pengurusan dan Keselamatan Bangunan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (116)

Email: amir@ypu.com.my

Asmah Binti Abu Bakar

Asmah Binti Abu Bakar

Eksekutif Pengurusan Aset

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (306)

Email: asmah@ypu.com.my

Nur Fitrihani Binti Azmi

Nur Fitrihani Binti Azmi

Eksekutif Pembiayaan II

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (205)

Email: fitrihani@ypu.com.my

Nurul Huda Binti Mat Ripin

Nurul Huda Binti Mat Ripin

Eksekutif Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (108)

Email: nurulhuda@ypu.com.my

Mazura Binti Mohd Noor

Mazura Binti Mohd Noor

Pembantu Khas Ketua Pegawai Eksekutif

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (109)

Email: zura@ypu.com.my

Wan Mohd Ariffuddin Bin Wan Isa

Wan Mohd Ariffuddin Bin Wan Isa

Penyelia Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (406)

Email: wandin@ypu.com.my

Ibrahim Jusoh

Penyelia T'P3

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: ibrahim@ypu.com.my

Ghani Mohamad

Ghani Mohamad

Penyelia RTC

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: ghani@ypu.com.my

Husni Zulakhba Che Husin

Husni Zulakhba Che Husin

Pengajar DUK

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: zulakhba@ypu.com.my

Norrizam Binti Abdullah

Norrizam Binti Abdullah

Pegawai Kerani Kanan Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (206)

Email: norrizam@ypu.com.my

Wan Masliza Binti Wan Ramli

Wan Masliza Binti Wan Ramli

Pegawai Kerani Kanan Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (110)

Email: masliza@ypu.com.my

Enche Mohd Dazlam Bin Ambak

Enche Mohd Dazlam Bin Ambak

Pegawai Kerani Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (114)

Email: dazlam@ypu.com.my

YM Engku Satina Binti Tuan Muzni

YM Engku Satina Binti Tuan Muzni

Pegawai Kerani Kanan Kewangan (Kaunter Bayaran)

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (112)

Email: satina@ypu.com.my

Haslina Hitam

Haslina Hitam

Pegawai Kerani Kanan Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: haslina@ypu.com.my

Zaidah Binti Mukhtar

Zaidah Binti Mukhtar

Pegawai Kerani Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (207)

Email: zaidah@ypu.com.my

Haiza Bidin

Haiza Bidin

Pegawai Kerani Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (107)

Email: haiza@ypu.com.my

Azahar Abu Bakar

Azahar Abu Bakar

Pegawai Kerani Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: azahar@ypu.com.my

Nor Zumalina Zulkafli

Nor Zumalina Zulkafli

Pegawai Kerani Pengurusan Aset

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424

Email: zumalina@ypu.com.my

Nor Zawani Mat Zahid

Nor Zawani Mat Zahid

Pegawai Kerani RTC

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: zawani@ypu.com.my

Nor Adlina Binti Mohd

Nor Adlina Binti Mohd

Pegawai Khidmat Pelanggan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (0/100)

Email: adlina@ypu.com.my

Website: www.ypu.com.my

Zulkarnain Mohd Zain

Zulkarnain Mohd Zain

Pegawai Kerani DUK

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: zulkarnain@ypu.com.my

Syafini Binti Marzuki

Pegawai Kerani Pembangunan Usahawan

Bahagian Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu.

Contact

Email: syafini@ypu.com.my

Nor Fatihah Seman

Nor Fatihah Seman

Pembantu Pengajar

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: norfatihah@ypu.com.my

Mamat Saperi Mahmud

Mamat Saperi Mahmud

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: saperi@ypu.com.my

Kamarudin Awang Teh

Kamarudin Awang Teh

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: kamarudin@ypu.com.my

Sukri Abu Bakar

Sukri Abu Bakar

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: sukri@ypu.com.my

Mohd Zabidie Mohamad

Mohd Zabidie Mohamad

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: zabidie@ypu.com.my

Hakcipta Terpelihara © YAYASAN PEMBANGUNAN USAHAWAN TERENGGANU 2021