Direktori Staf

Haji Rozali Bin Salleh

Ketua Pegawai Eksekutif

Mailing Address

Ketua Pegawai Eksekutif
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (101)

Email: ceo@ypu.com.my

Haji Zulkifli Bin Yunus

Pengurus Kanan Pengurusan Aset Dan Pembiayaan

Mailing Address

Pengurus Kanan Pengurusan Aset Dan Pembiayaan
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (201)

Email: zulkifli@ypu.com.my

Zulaikha Binti Jusoh

Pengurus Kanan Pentadbiran Dan Kewangan

Mailing Address

Pengurus Kanan Pentadbiran Dan Kewangan,
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (102)

Email: zulaikha@ypu.com.my

YM Engku Mohd Hairulnizam Bin Tuan Ahmad

Pengurus Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Pengurus Pembangunan Perniagaan
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (401)

Email: nizam@ypu.com.my

YM T. Ahmad Shabirin Bin Awalludin

Pengurus Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Pengurus Pembangunan Usahawan
Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (301)

Email: shabirin@ypu.com.my

Samihah Binti Abd. Rahman

Penolong Pengurus Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (208)

Email: samihah@ypu.com.my

Mazubir Bin Ngah

Penolong Pengurus Korporat

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (103)

Email: zubir@ypu.com.my

Nik Aida Binti Nik Mustapha

Penolong Pengurus Pengukuhan Usahawan & Promosi

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (402)

Email: aida@ypu.com.my

Zainulhuda Binti Zakaria

Penolong Pengurus Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (104)

Email: zainulhuda@ypu.com.my

Siti Norhajaraesyah Binti Ismail

Penolong Pengurus Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (302)

Email: aesyah@ypu.com.my

Mohd Ayub Bin Sidek

Penolong Pengurus Pengurusan Aset

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (202)

Email: ayub@ypu.com.my

Mohamed Nor Bin Hasan

Eksekutif Pembangunan Pasaran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (404)

Email: mohamednor@ypu.com.my

Suraya Binti Shaari

Penolong Pengurus Pembangunan Produk & SDSI

Contact

Phone: +09 624 2424 (403)

Email: suraya@ypu.com.my

Wan Embong Bin Wan Yusof

Eksekutif Pengurusan Aset

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (203)

Email: wanembong@ypu.com.my

Rahana Binti Mohd

Eksekutif Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (204)

Email: rahana@ypu.com.my

Zunaidah Binti Mohamad

Eksekutif Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (105)

Email: zunaidah@ypu.com.my

Jamil Bin Muda

Eksekutif Pembangunan Usahawan (MSPUT)

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (305)

Email: jamil@ypu.com.my

Azree Bin Ali

Eksekutif Teknologi Maklumat

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (106)

Email: azree@ypu.com.my

Nurul Raihana Binti Rosli

Eksekutif Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (405)

Email: nurulraihana@ypu.com.my

Ros Azlina Binti Mohd Puteh

Eksekutif Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (303)

Email: ros@ypu.com.my

Junieyana Anita Binti Ahmad

Eksekutif Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (107)

Email: junieyana@ypu.com.my

Mohd Mazran Zakaria

Eksekutif Latihan DUK

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: mazran@ypu.com.my

Wan Rozilah Wan Ismail

Pentadbiran DUK

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: rozilah@ypu.com.my

Noor Zilawati Binti Razak

Eksekutif Pentadbiran II

Contact

Phone: +09 624 2424 (113)

Email: zilawati@ypu.com.my

Mazura Binti Mohd Noor

Pembantu Khas Ketua Pegawai Eksekutif

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (109)

Email: zura@ypu.com.my

Norzaidi Mohammad

Eksekutif Audit Dalam

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: norzaidi@ypu.com.my

Aminuddin Bin Abdullah

Juruteknik

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (116)

Email: amir@ypu.com.my

Asmah Binti Abu Bakar

Penyelia Pembangunan Usahawan (MSPUT)

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (306)

Email: asmah@ypu.com.my

Wan Mohd Ariffuddin Bin Wan Isa

Penyelia Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (406)

Email: wandin@ypu.com.my

Ibrahim Jusoh

Penyelia T'P3

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: ibrahim@ypu.com.my

Ghani Mohamad

Penyelia RTC

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: ghani@ypu.com.my

Husni Zulakhba Che Husin

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: zulakhba@ypu.com.my

Norrizam Binti Abdullah

Pegawai Kerani Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (206)

Email: norrizam@ypu.com.my

Wan Masliza Binti Wan Ramli

Pegawai Kerani Kewangan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (110)

Email: masliza@ypu.com.my

Enche Mohd Dazlam Bin Ambak

Pegawai Kerani Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (114)

Email: dazlam@ypu.com.my

YM Engku Satina Binti Tuan Muzni

Pegawai Kerani Kewangan (Kaunter Bayaran)

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (112)

Email: satina@ypu.com.my

Zaidah Binti Mukhtar

Pegawai Kerani Pembiayaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424 (207)

Email: zaidah@ypu.com.my

Haiza Bidin

Pegawai Kerani Pembangunan Usahawan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424 (107)

Email: haiza@ypu.com.my

Azahar Abu Bakar

Pegawai Kerani Pembangunan Perniagaan

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: azahar@ypu.com.my

Haslina Hitam

Pegawai Kerani Pentadbiran

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: haslina@ypu.com.my

Nor Zumalina Zulkafli

Pegawai Kerani Pengurusan Aset

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +609 624 2424

Email: zumalina@ypu.com.my

Nor Zawani Mat Zahid

Pegawai Kerani RTC

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: zawani@ypu.com.my

Zulkarnain Mohd Zain

Pegawai Kerani DUK

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: zulkarnain@ypu.com.my

Nor Fatihah Seman

Pembantu Pengajar

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Email: norfatihah@ypu.com.my

Mamat Saperi Mahmud

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: saperi@ypu.com.my

Kamarudin Awang Teh

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: kamarudin@ypu.com.my

Sukri Abu Bakar

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: sukri@ypu.com.my

Mohd Zabidie Mohamad

Pembantu Am / Pemandu

Mailing Address

Yayasan Pembangunan Usahawan Terengganu (YPU),
Pusat Dagangan Terengganu (TTC), Padang Hiliran,
21100 Kuala Terengganu, Terengganu, Malaysia.

Contact

Phone: +6 09 624 2424

Email: zabidie@ypu.com.my

Hakcipta Terpelihara © YAYASAN PEMBANGUNAN USAHAWAN TERENGGANU 2018 .